MEDYCYNA ESTETYCZNA

Więcej o nas

dr Wolnicka

Natalia Kulczyńska

Członek WOSIAM (World Society of Anti-Aging Medicine) oraz Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, które należy do UIME (Union Internationale de Medicine Esthetique – Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej), AAAM ( American Academy of Aesthetic Medicine). Lekarz stomatolog oraz absolwentka podyplomowej szkoły kosmetologii lekarskiej w Krakowie.

Uczestniczyłam w licznych, polskich i przede wszystkich najważniejszych zagranicznych kongresach, kursach i sympozjach, prowadzonych przez największe światowe autorytety medycyny estetycznej.

Z największą miłością podnoszę swoje kwalifikacje, aktualizuję i rozwijam wiedzę zawodową oraz doskonalę umiejętności praktyczne.

Medycyna estetyczna jest dziedziną rozwijającą się niezwykle dynamicznie, dlatego też nieustanne kształcenie i śledzenie nowości dotyczących zarówno preparatów, jak i technik zabiegowych jest niezbędne do stałego wzrostu poziomu i jakości wykonywanych usług, stosowania najnowocześniejszych rozwiązań, a tym samym zwiększania zakresu wykonywanych zabiegów i ich efektywności.

Swój zawód wykonuję całym sercem, ponieważ jest on moją życiową pasją. Dobro pacjenta jest dla mnie najwyższą wartością, a wszystkie zabiegi sygnowane przez Kulczyńska Medycyna Estetyczna wykonywane są z najwyższą starannością oraz dbałością o zdrowie pacjentów. Najwyższą jakość oferowanych usług i pełen profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy. Najnowsze technologie i nowoczesne preparaty światowych firm medycznych sprawiają, że zabiegi są bezpieczne i możliwie nieinwazyjne. Naszym pacjentom zapewniamy pełną dyskrecję i piękne, naturalne, podkreślające największe atuty każdej Pacjentki i Pacjenta.

Dobry wygląd dodaje nam pewności siebie, sprawia, że czujemy się znacznie lepiej, a tym samym zyskujemy energię do realizacji zamierzonych celów. Dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej zdrowie i piękno stają się dostępne na wyciągnięcie ręki.

Zapraszam serdecznie.

W moim gabinecie wykonuję zabiegi, w które wierzę. Po 17 latach pracy mam ten przywilej porównawczy i doświadczenie, które pozwala mi wykonywać w gabinecie tylko zabiegi prawdziwie skuteczne, bezpieczne, dające piękne, naturalne rezultaty.

Pacjentki prowadzone przeze mnie są moją dumą i cichą wizytówką.

Staram się przekazywać kwintesencję zdobywanej przez lata wiedzy przeciwstarzeniowej i suplementacyjej, która poprawia naszą kondycję fizyczną, dodaje energii i wpływa na całe nasze życie przedłużając młodość tak by cieszyć się piękną formą i zdrowiem w każdym wieku.

Recepcja Ochaliczówka

Recepcja psychiatria
i psychoterapia

+48 518 041 005
+48 574 974 407

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek

8.00 – 20.00

OFERUJEMY

Wysoką jakość świadczonych usług medycznych

Kompleksową opiekę nad pacjentem.

Łatwy dostęp do usług medycznych – dostępność terminów

Specjalistyczne wsparcie w terapii podstawowej